Журналіст: подивився «Прочанка». В голові не вкладається, як люди, які ходять до храму, одночасно заправляють паливом російські танки?Як інформує Replyua.net, популярний український тележурналіст і блогер Сергій Руденко пише у себе в Facebook, він не втримався і теж подивився кілька серій авторського фільму дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко «Прочанка».

Сергій Руденко зазначає, реально в голові не вкладається, як люди, які моляться Всевишньому, ходять в храм, прикладаються до ікон і цитують Біблію, тримають на кордоні Росії і України нафтопереробний завод, паливом з якого заправляють російські танки на окупованих територіях Донецької та Луганської областей .

Тележурналіст підкреслює, за голову хапаєшся, адже, як можна публічно поширюватися про благодать і смиренні, коли твоя родина причетна до загибелі десятків тисяч українців на Донбасі. Як можна на камеру хизуватися годуванням бездомних біля храму і одночасно купувати яхту за 200 мільйонів доларів.

Назвати все це цинізмом – це дуже і дуже м’яко. Насправді, щоб охарактеризувати всі це – нереально підібрати правильні слова. Відзначимо, сама Оксана Марченко про своє авторському проекті розповіла так – серіал «Прочанка» знятий в жанрі авторського кіно.


Всього українські глядачі побачать 12 серій про паломництво в найдавніших православних монастирях нашої держави, де знайдуться відповіді на всі питання, які зазвичай не кожен наважиться поставити.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!