Жiнка попpoсила стpижку, якa змeншить дoвгий нiс, і стилicт зpoбив тaкy!Талановитий перукар Мунір творить чудеса, підбираючи зачіску згідно з образом пані. Чергова робота майстра доводить, що красу можна ефектно підкреслити, якщо знати деякі секрети. Ось як змінилась клієнтка Муніра!

Перевтілення
Ця клієнтка з яскравими волоссям спочатку була володаркою довгих локонів. Але її образу не вистачало шарму. Дивно, але майстер Мунір зміг відвернути увагу від невеликої вади профілю — довгого носа. І маскування цього нюансу вдалося завдяки ефектній стрижці, інформує Ukr.Media.

В новому варіанті відвідувачка відомого стиліста стала дуже привабливою. Стрижка “шапочкою” додала обсяг локонам і ефектно підкреслила красиву шию моделі.

Відтінок фарби для волосся також підібраний вдало. Він гармонійно поєднується з ніжним тоном шкіри.


Віртуозне виконання
Спостерігаючи за роботою майстра, не можна не помітити, наскільки він зацікавлений в ефектному результаті. Його рухи подібні до своєрідних помахів чарівної палички, настільки віртуозно Мунір орудує ножицями і гребінцем.

Реакція клієнтки говорить сама за себе. Нескладно здогадатися, що жінка дуже задоволена. Вона стала ще красивішою з новою стрижкою від Муніра.


 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Haircut transformation by @mounir #mounir #risingmounir #theworldisforhairdressers

Допис, поширений Mounir (@mounir)

Друзі, Вам подобається ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!