Зеленський і його офіс — найдорожча влада за всю історію УкраїниВитрати на президента і його офіс, закладені в проекті бюджету на 2021 рік, є найбільшими за всю історію України.

Витрати на діяльність президента зросли на 357 млн ​​грн, до 1 млрд 269 млн грн — розрекламований на виборах «велосипед» Зеленського стає золотим.

Витрати на ДУС зросли майже на 800 млн грн, до 2,8 млрд грн. — на утримання державних дач, які він так і не передав дітям, потрібно більше грошей.

У той же час, як видно з проекту бюджету-2021, зменшилися витрати на Міноборони — на 128 млн грн. Не менш важливо, що вони не підвищилися, а значить індексації грошового забезпечення військовослужбовцям не заплановано.


Зменшилися витрати на субсидії на 7% — на тлі стрімкого зростання останнім часом цін газ для населення. На субсидії закладається майже вдвічі менше, ніж у 2020 році

Одним з тих, хто розкритикував проект бюджету-2021 став п’ятий президент України, лідер «ЄС» Петро Порошенко.


За його словами, ті цифри, які закладені в бюджеті говорять про наступне — людям, які в минулі роки отримували субсидії і мали підтримку держави, тепер точно доведеться набагато складніше. Зеленський вдало реалізує своє обіцянки, яку він озвучив журналістам: «Я вам нічого не винен».

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!