“Зapaз я тобі влаштую ”: в Одeci пасажири налетіли на пeнсіонерку з пoгрoзaми чepeз укpаїнську мовуЧерговий випадок мовного конфлікту з утисканням української стався в Одесі 24 листопада. В ньому брали участь пасажири трамваю №5.

За попередніми даними, літня пасажирка транспортного засобу досить емоційно вимагала від кондуктора, аби до неї зверталися державною мовою, повідомляє 24 канал із посиланням на місцеві пабліки в телеграмі. Через це на неї накинулися інші пасажири трамваю.

Підтримки жінка не мала. Ніхто з тих людей, які перебували в салоні громадського транспорту, за неї не вступився. Під час конфлікту до пасажирки підлетів агресивно налаштований чоловік без маски, який почав вимагати від неї замовкнути.

“Уїжджай до Львова або Тернополя і там свисти. Я тобі зараз влаштую не кацапську. Влаштую тебе на 14 зону. І будеш там баланду їсти. Я сам поліцейський. Ти мене доведеш, падло”, – погрожував жінці пасажир.


Чим закінчився інцидент, невідомо. Втім, деякі його свідки пропонували чоловікові викинути жінку з трамвая. Офіційних коментарів про подію від правоохоронних органів наразі немає.

Колишній прем’єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній


Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!