За результатами екзит-пол Кошулинський вириває перемогу у Шевченка і перемагає на ПрикарпаттіЯк інформує Replyua.net, популярний український блогер, політтехнолог Віктор Уколов пише у себе в Facebook, за результатами екзит-пол на Прикарпатті перемагає Руслан Кошулинський, тим самим наочно довівши необхідність об’єднання українців.

Знявши свого кандидата, «Європейська солідарність» долучилася до кола співавторів цього результату разом зі «Свободою», показавши приклад, як заради країни можна відступити від партійного егоїзму. Такий приклад заслуговує на повагу, і українці це оцінили.

«Між іншим боротьба за чесні результати тільки починається, тому що о 18:00 провладна соціологічне агентство« Рейтинг »заявило, що попереду на 0,8% ставленик олігарха Олександр Шевченко.

Але навіть «Рейтинг» не може відверто брехати, адже соціологічна похибка для таких значень 1,8% », – написав політтехнолог.


Віктор Уколов підкреслює, дуже шкода, що на іншому кінці країни, ні «Голос», ні «Батьківщина» не могли зняти своїх кандидатів на користь Юлії Кузьменко. Політтехнолог зазначає, що стосується Руслана Кошулинського, то він єдиний віце-спікер в історії України, який пішов особисто захищати країну.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!