Мир

За порадою знайомої віднесла свої сукні в центр для нужденних, а їх не прийняли – не сподобалося. Показую, що хотіла віддати

Нещодавно я захотіла виставити деякі свої речі на продаж, оскільки переїжджаю і потрібно звільнити гардероб від одягу, яку я не ношу. Хотіла продати сукні через сайт, але не знала яку поставити ціну. Фотографії суконь наведені нижче.

Через соцмережу запитала поради щодо ціни у передплатників, але вони тільки розкритикували мене, вказавши на те, що є безліч людей, які потребують одязі, і вони могли б взяти мої речі, а я тут їх продати хочу.

Ось я і вирішила тоді, що народ прав. До того ж, по-чесному, не хотілося витрачати свій час на фотографування і виставляння на сайті. У підсумку я прийняла рішення віддати пакет з речами в центр потребують.

Через інтернет дізналася адресу найближчого центру, в якому проживають діти, що залишилися з якихось причин без батьків. Я вирушила туди зі своїми речами. Хочу спочатку показати, що я хотіла віддати.


В основному це були сукні 40-42 розміру, які я надягала на свята і особливі випадки. Я вирішила, що дівчаткам-підліткам 15-18 років вони підійдуть, а ті порадіють новим платтям.

До того наближаються новорічні свята, тому може хтось захоче надіти плаття на святкування. Крім цього одягу, я зібрала дитячий одяг для 4-5 років.


У центрі мене відправили в кімнату, яка прилягала до пралі. Зайшла до мене жінка з незадоволеним обличчям і тут же стала розглядати те, що я принесла в пакетах і при цьому вона коментувала все.

– Я так розумію, що це все ношене? – запитала вона мене.

– Я всього пару раз одягала їх, тому вони як нові. Я все випрала, тільки необхідно погладити, оскільки вони пом’ялися в пакеті – відповіла я.

– Нам такі речі не підходять! Візьмемо лише дитячий комбінезончик і то, тому що він зимовий. А решта можете забирати, – ось що сказала мені співробітниця центру.

Мене це все шокувало.

Мені в той момент здавалося, що я якась жебрак, які намагається втюхати свої шмотки за гроші. Хоча я туди йшла з відчуттям, що роблю добро.

Було дуже неприємно і образливо. Можливо, я не знаю в якому зараз стані знаходяться сучасні дитячі будинки, проте мені завжди здавалося, що вони раді будь-якій допомозі, тому що фінансування досить мізерний у них.

Напевно зараз інша ситуація в реабілітаційних центрах для нужденних людей. Можливо зараз дітям купується нова і модний одяг.

Так що потрібно радіти цьому! Тому я довго не сумувала, а пакет з одягом відправила бабусі в село. Вона сказала мені, що там місцеві дівчата швиденько все розберуть.

А як ви думаєте, ці сукні не підходять для центру?

admin

Recent Posts

Що потрібно зробити, коли банкомат не хоче віддавати картку. Беріть на замітку, щоб знати

Іноді під час роботи з банкоматом, картка може залишитися в ньому. Однак, вирішити ситуацію можна.…

3 роки ago

“Не хочу вас лякати, скажу як є – з дня на день в Україні відбудеться справжній.…” – Карпатська мольфарка повідомила пророцтво для України

Україна повільно, проте рухається до миру, і цей рух продовжуватиметься і надалі, прогнозує Магдалена Мочіовські.…

4 роки ago

Переводимо вікна у зимовий режим, цим самим зберігаємо тепло в домі. Як правильно це робити

В останні роки серед населення все частіше набувають популярності вікна з пластику. В них закладені…

4 роки ago

Дієвий спосіб, щоб кури краще неслись. Поради від досвідчених господинь

Зазвичай це стається взимку, коли кури повністю перестають нести яйця. Причин багато, холодно в курнику,…

4 роки ago

“Пташка зі сталі” – чудова казка, яку має прочитати кожен українець!

Жила собі на білому світі маленька Пташка. Народилася вона у невеличкому селі й відразу загорілася…

4 роки ago

ЗСУ накрили вогнем ешелон російських танків Т-62, – Арестович

Удару було завдано під час вивантаження ворожої техніки. Радник глави Офісу президента Олексій Арестович в…

4 роки ago