Юсупова: Росія стягує війська до українського кордону. Невже? Так, а, що війна з РФ не закінчується не через ПорошенкоЯк інформує Replyua.net, блогер і волонтер Наталя Юсупова пише у себе в Facebook, Головнокомандувач ЗСУ генерал Хомчак з трибуни ВР заявив про те, що Росія стягує війська до українського кордону.

Прям відкриття зробив для більшої частини українців. Невже війна? Зовсім недавно президент Зеленський і 73% населення билися в істериці розповідаючи, що війна з РФ не закінчується через Порошенко, ось тільки оберемо іншого президента і війна закінчиться.

Волонтер зазначає, два роки минуло, війна йде, то хто ж усе-таки винен? Ми не забули на чому була побудована передвиборча компанія «зелених». Як вони глумилися над заявами попередньої влади про те, що Росія веде агресивну політику і в будь-який момент може знову напасти на Україну. Більшості тоді смішно було, а як зараз?

Командування військових сил США в Європі привели армію в бойову готовність, українська розвідка заявила, що РФ планує ескалацію на Донбасі. Значить все-таки війна не через Порошенко? Значить все-таки Путін веде війну проти українців і тільки він може її закінчити?


Наталя Юсупова пише, недавно Зеленський увійшов у свій квартальний стиль і в запалі свого виступу сказав, мовляв буде війна, підемо всі воювати. Ну, так це ж справжній шанс. 73% — це немало для поля бою, навіть багато. Ваш вихід. Звичайно для окупантів зараз найзручніший час, в країні бардак і хаос, влада слабка, армія тримається за рахунок воювали, саме воно відрубати те, що їм потрібно.

Ну, що страшно стало? Як тоді в 2014 році, коли більшість сиділи як краси в норах і чекали. А коли наші воїни ціною своїх життів дали відсіч окупантам, вилізли зі своїх нір і стали гадити. Уже все бачили відео, скільки і яку техніку стягує Росія. Пора готуватися, мало не здасться.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!