Юрист-міжнародник: сьогодні Зеленський заробив собі на відпочинок у в’язниці від 5 до 10 роківЯк інформує Replyua.net, юрист-міжнародник, волонтер Геннадій Друзенко пише у себе в Facebook, сьогодні президент Зеленський довільно,

всупереч прямим і однозначним приписам Конституції, зняв з посади суддів КСУ Тупицького і Касьміна, ніж явно перевищив власні повноваження і заробив на відпочинок в в’язниці (ст. 109 КК, від 5 до 10 років позбавлення волі).

«Мене мучить просте запитання: навіщо Зеленський це зробив? Якщо навіть вакантні посади в КСУ «слуги» заповнюють людьми, далекими від конституційного права настільки, наскільки я далекий від гумору «95 кварталу».

Навіщо демонструвати власним громадянам і решті світу, що в Україні навіть не пахне верховенством права, якщо у тебе немає гідних кандидатів, щоб замінити негідників в вишневих мантіях? », — задається питанням Друзенко.


Він додає, незрозуміло, навіщо довільно звільняти з посади Тупицького, якщо у тебе на лавці запасних такі ж ТУПИЦЬКИЙ? Головна «чеснота» яких — нерозуміння елементарних основ конституціоналізму. Тільки тому, що зелений невігласи на 100% свої? Так, навіщо тоді взагалі Конституційний суд в Україні?


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!