Ярош: УДА готова пліч-о-пліч з нашими братами по зброї ЗСУ захищати рідну землю від злісних кремлівських орківЯк інформує Replyua.net, лідер Української добровольчої армії, один із засновників «Правого сектора», нардеп 8-го скликання Верховної Ради Дмитро Ярош пише у себе в Facebook, він хотів би проінформувати українське суспільство,

що не варто панікувати у зв’язку з інформацією, що з’явилася про те, що ворог собразом своє військ в українських кордонів і готовий наступ. Українська добровольча армія веде планову роботу як на Східному фронті, так і в тилу.

Ярош підкреслив, при можливому загостренні військової ситуації і широкомасштабному настанні ворога, будуть негайно відновлені і розгорнуті резервні 5-й і 8-й Окремі батальйони і підрозділи забезпечення, а також створений 3-й Окремий батальйон.

«Госпітальєри» – готові. Крім того, з огляду на ситуацію, можливо розгортання додаткових легкопіхотних загонів.


Дмитро Ярош зазначив, Українська добровольча армія, як завжди, буде діяти в підпорядкуванні командування Збройних Сил України та пліч-о-пліч зі своїми братами по зброї захищати рідну землю від злісних кремлівських орків. За словами Яроша, українцям не потрібно панікувати, тому що перемога обов’язково буде за нами.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!