«Якщо Путін обрушить на нас свою зброю, ми потонемо в г***і»: журналіст пояснив, чому Захід не допоможе УкраїніРосія продовжує брязкати зброєю і робить це цілком переконливо, і ні для кого не буде відкриттям той факт, що якщо Володимир Путін обрушить на Україну своє залізо, в нашій країні все потоне в крові і г***і.

Як передає Replyua.net, про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст В’ячеслав Чечіло.

За його словами, це очевидно не тільки для нього, а й для Євросоюзу і США. На Заході серйозно ставляться до того, що зараз відбувається, про що свідчить активність західних дипломатів. Однак наші патріоти на можливу війну реагують дуже дивно — вони радісно б’ють в барабани і передчувають битву добра зі злом.

Вони не сумніваються в тому, що переможуть в цій війні, тому що з ними Америка. Однак, як підкреслює Чечіло, в разі війни Вашингтон тільки висловить стурбованість і, можливо, введе антиросійські санкції.


Потрібно повністю втратити мізки, щоб думати, що хтось заради України почне бомбардування Москви або надішле в Україну солдатів. Росія залишиться чисто українською проблемою, і нам самим постає належить її вирішити, а з позиції сили це зробити неможливо.

«Незалежно від того, скільки разів хтось крикне« перемога! », І скільки разів нас постукає по плечу дядечко Сем. Чому ця проста істина виявляється такою складною для наших «патріотів» — найбільша для мене загадка », — додав журналіст.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!