Який же вcтuд! Гaлкін на укpaїнські мoві oпoзopuв Зеленського з нiг до гoлoви і виклaв це відeo в мepeжу (Відео)Російський комік Максим Галкін потролив президента України Володимира Зеленського через всенародне опитування на місцевих виборах 25 жовтня.

Так, артист записав ролик, у якому, намагаючись говорити українською мовою, озвучив свої варіанти питань Зеленського до українців. Відео опубліковано в Instagram (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Від імені Зеленського Галкін поставив би українцям шість питань. У пародії “президент” нібито кілька разів виходить із кадру, щоб вжити “медичний канабіс” – у такий спосіб комік висміяв питання Зеленського про легалізацію в Україні цієї речовини для зменшення болю у тяжкохворих. Галкін потролив опитування Зеленського в день виборів.

Список “питань Зеленського” за сюжетом пародії виглядає так:


  1. Чи потрібно ставити в куток депутатів, які погано поводяться?
  2. Чи потрібно скоротити все населення України до 300 депутатів?
  3. Чи підтримуєш ти легалізацію медичного канабісу в Україні для тяжкохворих політиків?
  4. У 1687 був опублікований перший закон Ньютона – закон всесвітнього тяжіння. Чи потрібно підняти на міжнародному рівні питання: або всі люди дотримуються цього закону, або ніхто?
  5. П’яте питання: чи може президент влаштовувати такий референдум щотижня, чи тільки перед виборами?
  6. Шосте питання: ти любиш реггі?

У кінці пародії Галкін у ролі Зеленського додав: “Підписуйтесь на всіх депутатів “Слуги народу” та отримуйте в подарунок медичний канабіс. За час правління, завдяки вашим переглядам моїх роликів, я отримав платинову кнопку YouTube. Це наша з вами спільна перемога!”

Екс-президент Порошенко, після виписки з лікарні, любить по-спекулювати на темі коронавірусу. Тільки чомусь попередник Зеленського, не згадує, що сам він


 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Владимир Зеленский и его опросник #зеленський #зеленскийпрезидент #пробникреферендума

Допис, поширений Максим Галкин (@maxgalkinru)

Джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!