«Я зараз у безпеці»: Володимир Познер виявився в пастці в Грузії, — що відомоТелеведучий і журналіст Володимир Познер потрапив в непросту ситуацію.

Як передає Replyua.net з посиланням на РІА Новини, напередодні Познер прилетів в столицю Грузії Тбілісі, щоб відсвяткувати свій день народження в одному з ресторанів зі своїми друзями, проте біля будівлі готелю, де він зупинився, почалися зіткнення між учасниками опозиційної акції і поліцією.

Сам Познер вийшов з журналістами на зв’язок і розповів, що в даний час він знаходиться в своєму номері і його охороняють співробітники поліції. Напередодні сотні опозиціонерів і активістів висловили своє обурення через візит телеведучого в Грузію.

Зокрема, вони нагадали йому, як він неодноразово говорив, що не визнає територіальну цілісність Грузії і вважає, що Південна Абхазія залишиться незалежною державою. Опозиціонери вигукували фрази про те, що візит Познера в Грузію просто неприйнятний.


Пізніше до готелю почали стягуватися інші представники неурядових організацій та в результаті фактично окупували готель. «Я зараз в готелі. В безпеці », — розповів телеведучий журналістам. Також він підкреслив, що назад в Росію хотів повернутися 3 квітня, але тепер він поняття не має, коли вилетить назад.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!