“Я нiкoли нe дyмaв, що буду готовий аплодувати цій “Слузі народу”. Смакуйте «служки» – це ВАШ депутат.” – Ветеран АТОДумку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина,

а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

«В мене є конструктивна пропозиція. Давайте продамо собаку, зіграємо в казино, викличемо повій, позасідаємо в околиці, подамо воду в Крим, загубимося в корабельних соснах, і викуримо всі айкоси,

а потім всіх неякісних дітей Верховної ради стерилізуємо від прийняття будь-яких рішень, що знищують українську націю, бо від цих засранців Україна на дні» – нардеп Анна Скороход.


Ніколи не думав що буду готовий їй аплодувати. Смакуйте «служки» – це ВАШ депутат.” – пише у своємму блозі на Фейсбук ветеран АТО, письменник Дмитро Вовнянко.

Джерело


Друзі, Вам подобається ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!