«Все втратить і піде з посади»: Кузьмін пояснив, що загрожує Зеленському в разі відмови поїхати в МосквуДепутат від ОТЗЖ Ренат Кузьмін вважає, що в разі відмови президента України Володимира Зеленського від поїздки в Москву для зустрічі з російським колегам Володимиром Путіним, його чекає втрата влади.

Як повідомляє Replyua.net, про це Кузьмін написав на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що Путін все-таки відповів Зеленському на його пропозицію зустрітися на Донбасі. Як підкреслював російський президент,

якщо Зеленському хочеться обговорити конфлікт, йому доведеться зустрітися з лідерами Донбасу, а потім вже обговорювати цю проблему з лідерами третіх країн, проте в Кремлі готові прийняти президента України в будь-який момент, але для цього він повинен приїхати в Москву.


«Якщо поїде і домовиться — є шанс відновити відносини з Росією, встановити мир на Донбасі, почати відновлення економіки і шанс повернути країні законність і правопорядок. Але тоді обов’язково посвариться з американцями і британцями », — написав Ренат Кузьмін.

За його словами, якщо Зеленський відмовиться від поїздки, він все втратить і покине свою посаду достроково, але в будь-якому випадку він посвариться з Великобританією і США. Також депутат додав, що в будь-якому випадку українські націоналісти будуть звинувачувати Зеленського.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!