«Вони про це знали»: Азаров заявив, що хотів повернутися в Україну, але Зеленський не даєКоли Володимир Зеленський прийшов до влади, колишній прем’єр України Микола Азаров планував повернутися на батьківщину.

Як Replyua.net, про це політик пише на своїй сторінці в Facebook. Він зізнався, що після перемоги Зеленського на виборах дійсно планував повернутися в Україну, але тепер він не представляє можливим це зробити.

«Ці сім років переконали українців, що крім нашої команди, іншої команди, яка може витягнути Україну з кризи — немає. Я готувався після приходу Зеленського до влади повернутися в Україну.

Вони про це знали, тому вони роблять все для того, щоб я не зміг повернутися в Україну », — написав колишній прем’єр. Всього за кілька годин його публікація зібрала безліч коментарів.


«Біда всіх порядних людей, з високим почуттям обов’язку і чистим моральним обличчям — їх наївність, довірливість і віра в краще», «Він продемонстрував, який він насправді, інше було красива картинка!», «Коли повністю доб’ють, тоді напевно самі запросять! Але буде пізно.

В їх планах угробити нас побільше! »,« Тому вони ніколи не дозволять Вам повернутися! Нас як овець ведуть на заклання і нікому нам допомогти! Порошенко відпочиває в порівнянні з цією владою … дуже шкода, що так все сталося », — написали передплатники.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!