Волонтер висловилася прямо про одеситів: ментально ви раби і колонія МосковіїУкраїнський блогер, волонтер Наталя Юсупова пише на своїй сторінці в Facebook, її просто шокували коментарі наших співвітчизників до посту про прибуття військ НАТО для навчань в Україні. Коментують в основному жителі Одеси. Жесть, звичайно, мало не знудило від мерзоти. Всі як один істерії, що Україна колонія США, мовляв ми раби, американці господарі, ну вся російська пропагандистська нісенітниця з кремлівських ТВ каналів.

Наталя Юсупова пише, після прочитання всіх цих коментарів хочеться запитати у одеситів, а колонією Росії, якій вони були до 14 року їм подобається бути? Може вони хочуть, як жителі Донбасу покликати «російських світ» і отримати повний пакет для окупованих територій? Бомбардування, грабіж, розруху і голод? Ну, або як кримчани, яким дали подачку, а тепер вони зовсім нікому не потрібні і йде молодь служити на Далекий Схід, воювати в Сирії і прибирати вдома багатих в Москві. Може цього одесити хочуть або думають, що росіяни їм щось інше готують?

«Американці вам погані, зате їх айфони у вас круті. Хоч би одна область в Росії жили так як живе самий зубожілий американський штат. Ніщеброди. А для вас в Україні рай, тому що ви живете у вільній країні, де можете говорити і робити, все що вам хочеться. Живете, тусіте, салюти запускаєте, заробляєте і все вам погано. Ментально ви раби і колонія Московії. Слава Богу не всі такі і не буде такими ніколи », — написала волонтер. Вона зазначає, така гнівна реакція одеситів стала для неї відкриттям, адже раніше не знала, що в Одесі все так погано. Читайте також — Ірина Верещук зніметься з виборів. Що трапилося?


error: Вміст захищено !!