Ветеран АТО: замість патріотів при владі, ми тепер маємо жартівника, який втративши все, почав корчити з себе ПорошенкаПрезидент Зеленський в касці на «передку», максимальна демонстрація войовничості – це все прекрасно. Саме так президент України і повинен себе вести. Але 2 роки тому олігархи втюхували українцям Голобородько замість тодішньої влади, не як дешеву підробку Порошенка.

Зеленський повинен був стати альтернативою «войовничому меншості, що наживається на війні», який подивиться Путіну в очі, встане на коліна, і принесе швидкий світ. Україна на коліна стала – війна не закінчилася, Путін тепер вимагає все. Але замість справжніх патріотів при владі, які тоді були готові давати відсіч, ми тепер маємо жартівника, який втративши все, почав корчити з себе Порошенко. Як інформує Replyua.net, про це на своїй сторінці в Facebook пише блогер, ветеран АТО з ніком Джон Сміт.

Він зазначає, правда перед тим, як почати корчити з себе копію Порошенко Зеленський встиг здати Цемаху, «беркутівців», повернув Портнова, здав Морські суди по Азовському морю, здав території, зняв державні прапори, щоб не злити ту сторону. Про економіку і зовсім нічого говорити. «Тотальна корупція» і «вплив олігархів на президентську фракцію» – тільки так Європа тепер характеризує «нові обличчя».

«Просто уявіть, який вибух патріотизму і впевненості в перемозі піднявся б в українському суспільстві, якби ми захопили і посадили в клітку під камери три десятка російських вбивць, що неодмінно сталося, будь при владі п’ятий, а не шостий президент. Такі перемоги – це націєтворчий успіх, рівня операції «Ентеббе». Але нам впарили мир за всяку ціну посередині. В результаті, вибравши цю ганьбу, ми отримали і ганьба, і війну », – написав блогер.


Він додає, замість перемог, яких не буває без боротьби, ми отримали відеоролики і групу бандитів при владі, які вже ідеологічно збанкрутували, і тепер відступили на останній рубіж – намагаються корчити з себе Порошенка.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!