Ветеран АТО: як там у Зеленського, «Україна дає здачу?» Угу … Знати б тільки, кому?Як інформує Replyua.net, український блогер, ветеран АТО Олексій Петров пише у себе в Facebook, новини в Україні не зовсім райдужні. Який то чувак, за колоду гральних карт на яких зображено, трохи не те, що має бути, отримує три роки ув’язнення. Умовно, але там не менше.

Андрій Антоненко за футболку з нетиповим принтом, вже рік за ґратами. І зовсім ні умовно, а по-справжньому. Дитячий кардіохірург Юлія Кузьменко, сім місяців відсиділа теж за гратами. А зараз на нозі браслет і ніякої тобі власної передвиборчої компанії. Просто, тому що не можна, потрібно дотримуватися закону і порядок.

Олексій Петров зазначає, в ось в той же час відвертий сепаратист, прихильник і ідейний натхненник «русского мира», людина, у якого начебто є паспорт громадянина Російської Федерації, спокійно болотіруется до Верховної Ради і навіть фактично вже отримав мандат народного обранця вищого законодавчого органу України.

Блогер підкреслює, і Козак, і Медведчук за фінансування бойовиків не понесли абсолютно ніякого покарання. Навіть умовного. Хоча б штраф виписали, як за п’янку в забороненому місці. «Як там у Зеленського,« Україна дає здачу? » Угу … Знати б тільки, кому? », – резюмував ветеран АТО.    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!