Величезні гроші не допомогли – Шевченко лише третій і програє вибори ВірастюкуЯк інформує Replyua.net, блогер і журналіст Сергій Іванов пише на своїй сторінці в Facebook, результати виборів по 87-му окрузі в Івано-Франківській області демонструють дуже позитивну тенденцію: традиційні для українського парламентаризму способи ведення кампаній – покупка голосів, «каруселі» повільно припиняють працювати.

Блогер зазначає, як відомо, на цих виборах перемагає Василь Вірастюк. Перемагає не дивлячись на серйозний тиск і фактично необмежений фінансовий ресурс його опонента Олександра Шевченко, який за станом на зараз посідає третє місце серед усіх кандидатів і, на жаль, демонструє не дуже гідну поведінку, перешкоджаючи об’єктивного підрахунку голосів.

Зрозуміло, що пану Шевченко дуже потрібно обратися, враховуючи свіжі кримінальні виробництва, відкриті Генпрокуратурою за фактами відмивання коштів його партнером Палицею, але це не виправдовує того, що відбувається в окрузі.

Зокрема, рух «Чесно» повідомляє, що сьогодні вночі сталося фейковий «мінування» в Надвірній, через що підрахунок голосів був зупинений. До цього спостерігачі повідомляли про роздачу грошей в сумах вiд 2800 до 5000 доларів в церквах, що викликало обурення керівництва УГКЦ.


За словами Іванова, 28 березня, в день голосування, рух «Чесно» зафіксувало «каруселі» з автобусами, які приїхали з Буковеля. Буковельські «туристи» голосували за тих, хто не прийшов на вибори. Пізніше були виявлені відкриті і пошкоджені сейф-пакети, «ліві» протоколи.

«Опора» зафіксувала на відео, як кандидат Шевченко давав вказівки своїм людям в ОВК, де він перебував майже добу. Але весь цей електоральний треш в результаті не допоміг Шевченко.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!