Вaшe відношення до кoтiв вказує на вaше блaгополyччяПо поведінці котів можна багато чого розповісти. Так само як і багато можна розповісти про людину залежно від того, як вона відноситься докотів. У життєрадісних і успішних людей кішка викликає виключно позитивні емоції.

Цікаво, що ми посміхаємося, навіть коли розпещене пухнасте створіння треться об нові штани з французького трикотажу або рве дорогі колготки. Але є й такі товариші, яким коти і кішки зовсім нетовариші. Думаєте, що в цьому немає нічого дивного і що у кожного свої смакові переваги? Насправді все набагато складніше.

Кішки всякі потрібні
Якщо ви думаєте, що кішка – це тільки жива мишоловка, то сильно помиляєтеся. Ця магічна тварина має унікальну біоенергетичну систему. Кішка може входити в резонанс з біополем людини, здійснюючи корекцію, підживлення, а іноді і відновлення. Напевно, ви не раз чули про їхні здібності «лікувати» головні болі або знімати стрес.

Кішка – це високотехнологічний датчик, за допомогою якого можна визначати рівень добробуту. Якщо все в нормі, пухнастий індикатор спокійний, а якщо показники падають – починає нервувати.


Кішка – чудовий конфліктолог. Власники мурок не раз помічали, як «сімейний психотерапевт» заспокоює скривджену в скандалі людину або відновлює душевну рівновагу покараної дитини.

Кішка – діагност карми
Як правило, негативне ставлення до котів спостерігається у алкоголіків, жінок з невдалим особистим життям, дітей, що піддаються насильству. Якщо людина ненавидить усіх кішок без винятку, значить, в її житті все не так просто.


Потрібно постаратися наситити її позитивними емоціями, знайти сенс і поставити цілі. Можливо після цього в будинку у такої людини з’явиться симпатичний пухнастий вихованець з розумними зеленими очима.

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!