Валерій Чалий: Росія вичерпала всі можливі ресурси для того, щоб змусити нас повернутися в стійло, потрібно отримувати ПДЧНАТО — на сьогодні це єдиний прінятно для нас варіант колективної безпеки, який сьогодні існує на європейському континенті, і ми повинні бути частиною цієї колективної безпеки, тому що менше ресурсів тоді і більше ефективності.

НАТО теж проходить складний етап і ясно, що це не питання сьогоднішнього дня приєднання України до НАТО, але це перспектива. Як інформує Replyua.net, таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив колишній посол України в США Валерій Чалий.

Він зазначив, всі ми пам’ятаємо, що в 2008 році Україна була близька, як ніколи, до повноцінного членства в НАТО. Саме через позицію політиків, які в той час керували країною і відмовилися від членства ми втратили цю можливість. Звичайно, не можна відкидати той факт, що і Німеччина, і Франція побоюються йти цим шляхом.

Сьогодні це одна причина, а друга причина — це наша консолідація. Зараз можна сказати, що ПДЧ щодо вступу в НАТО — це актуальне питання. Вже йдуть розмови і можна з упевненістю сказати, що в самий найближчий час ми можемо отримати ПДЧ. Тому Росія починає сприймати це як реальність, тому що що все вже почули ці істеричні оцінки з Москви.


«Ми країна незалежна в центрі Європи, яка воюють, відстоює свій суверенітет, але має право на таке рішення, а забороняти Україні або застерігати її від такого кроку — це не просто маячня, це нахабство, яка підтримується тільки зброєю», — зазначив Валерій Чалий . Він додав, насправді це дуже хороший знак, що Росія стурбована.

Поганий знак, що гинуть наші воїни, але хороший знак з точки зору стратегії, значить Росія вичерпала всі можливі ресурси для того, щоб змусити нас повернутися в стійло — в Радянський Союз або імперію. Тобто залишився останній аргумент — це зброя і тому не можна зупинятися, потрібно йти до конкретних рішень щодо отримання ПДЧ в НАТО.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!