В Укpaїні п’ятьох виpoбників викpили на фaльсифікаті мacла! Яке кpaще не кyпyвати (ФOТО)В Україні п’ять молочних компаній викрили на підробці масла. Було проведено масштабне дослідження, яке визначило 5 фірм, які торгують фальсифікатом. Як повідомила пресслужба Антимонопольного комітету, виробників оштрафували в загальній сумі на 30,57 млн грн за нечесну конкуренцію.

У список штрафників потрапили такі виробники:

Богодухівський молокозавод (Харківська обл.) – 20,6 млн грн;


Малороганський молочний завод (Харківська обл.) – 4,4 млн грн;


Гайсинський молокозавод (Вінницька обл.) – 3,6 млн грн;

«Симолів» (Київська обл.) – 1 млн грн;

«Інтер-Мол» (Дніпро) – 968 тис. грн.

Підтверджено, що багато виробників вводили в оману споживачів і продавали підробки. Відповідно, вони порушували законодавство про захист від недобросовісної конкуренції.

В АМКУ пояснили, що згідно з держстандартом масло повинно містити у своєму складі лише молочний жир. Водночас наявність добавок, зокрема рослинних жирів, позбавляє продукт можливості називатися «вершковим маслом».

Зі свого боку, регулятор виявив низку недобросовісних виробників. У деяких випадках вміст немолочних і рослинних жирів досягав 90-100%.

Крім продажу в магазинах і на оптових ринках, продукцію через систему державних закупівель поставляли до шкіл, дитсадків, інтернатів і лікарень.

Джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!