У Зеленського розповіли про ймовірність силового сценарію зі звільнення ДонбасуПрес-секретар президента України Юлія Мендель в ефірі телеканалу «Дім» заявила, що українська держава не має наміру наступати на Донбас. Вона зазначила: «Вся справа в тому, що Київ адже не може взяти і просто наступити на власну територію і боротися зі своїми ж людьми», про що пише Replyua.net.

Згідно зі словами Мендель, влада країни має «стійке переконання», що до світу повинні вести тільки переговори. Прес-секретар додала: «Саме з цього приводу ми прагнемо домогтися переговорів« нормандського формату »і будемо рухатися до світу усіма можливими дипломатичними способами».

Як відомо, раніше вже повідомлялося, що Верховний головнокомандувач Збройними силами України Володимир Зеленський відвідав Донбас, де заявив, що потрібно встановити нове перемир’я в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Крім того, за його словами, єдиною умовою до миру в регіоні є вступ Української держави до Північноатлантичного Альянсу. Силовий варіант визволення Донбасу неприйнятний також і для головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака. Він зазначив, що цього не можна робити, так як це може призвести до жертвами серед мирного населення і військових.    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!