«Ця влада не любить армію»: Порошенко розкритикував скорочення фінансування арміїПро це заявив лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко під час обласної партійної конференції у Вінниці.

«Ми змушені визнати — ця влада не любить армію. Це проявляється не тільки в тому, що скоротили витрати на армію України, яка знаходиться в стані війни. Але також і в наказі, який вийшов вчора. Вони хочуть штрафувати воїна, який відкриває вогонь під час нападу на нього окупанта, і навіть не соромляться. Вони кажуть, що це, на їхню думку, є шлях до миру », — заявив Порошенко. Політик зазначив, що замість цього влада збільшує фінансування силових органів, які все частіше в ручному режимі використовуються як інструмент для переслідування опозиції, волонтерів і патріотів.

«На армію і на солдатів у них грошей немає, а на силові структури є. На 40 відсотків збільшилися витрати на ГБР. Чому зросли витрати? Тому що їх дуже люблять, а люблять тому, що вони встановили світовий рекорд Гіннеса — проти Петра Порошенка порушено 58 кримінальних справ, найбільше в світі. За Мінські домовленості, Керченську протоку, наказ про контрнаступ, оборону Донецької і Луганської областей, призначення керівників військових формувань », — додає Порошенко.


error: Вміст захищено !!