«Тільки в цьому випадку Москва тягнеться в конфлікт»: Безпалько пояснив, як Київ може дискредитувати владу РФЯкщо влада України все-таки вийдуть з Мінських угод, це моментально приведе до відновлення конфлікту на Донбасі, і Росія виявиться втягнутою в цю війну частково або навіть повністю.

Як передає Replyua.net з посиланням на Україна.ру, таку думку прозвучало від російського політолога Богдана Безпалько.

Він підкреслив, що в цьому випадку Росія не зможе залишитися осторонь, буде втягнута в конфлікт, тим самим Україна зможе дискредитувати влади РФ. Також Безпалько підкреслив, що Донбас продовжує повільно інтегруватися в Росію, і якщо раптом відновиться повномасштабний конфлікт, Росія не залишить жодного жителя регіону в біді.

Якщо раптом влади РФ з якихось причин відмовляться втручатися в цей конфлікт, то тоді вони будуть дискредитовані в очах російських громадян.


«Тут уже не треба буде домагатися делегітимації депутатів Держдуми. Делегітимація відбудеться автоматично, в силу наслідків », – вважає політолог.

Також він підкреслив, що відмова Києва від виконання Мінських домовленостей може привести до розвитку подій по самому непередбаченому сценарієм, і російській владі потрібно до цього підготуватися. Безпалько додав, що ці сценарії зараз можуть здаватися навіть неможливими.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!