Собака не могла покликати на допомогу, вона почала тонути в болотіФедір в той день вирішив зустрітися зі своєю дівчиною. Вирушаючи до неї, він навіть не думав, що його чекають пригоди. Дівчина жила в селі, де пара закоханих вирішила здійснити прогулянку по лісі. Однак романтичної прогулянці не довелося трапитися.

Молоді люди проходили біля озера, у якого заболочений берег. Пара помітила незвичайні сплески і не могла зрозуміти, яку тварину може так робити. Тоді вони вирішили підійти ближче, щоб розглянути. В болоті вони побачили велику собаку, схожу на алабая.

Тварина практично повністю вже занурилося в каламутну воду. Пес через усіх сил намагався тримати голову над водою, частина шиї ще була видна. Все ж тулуб і лапи загрузли в болоті. Зовсім трохи йому залишалося до загибелі.

Федір не хотів, щоб тварина потонуло. Чоловік роздягнувся і поліз в болото витягувати собаку. Пес був сильно виснажений і тому не розумів звідки виходить небезпека. Коли Федір наблизився до звіра, той загарчав на нього. Чоловік вирішив не звертати на це увагу, адже колись було знайомитися і боятися. Він підхопив собаку і став тягнути з болота.


Дно топи було дуже в’язким, а тварина важило, більше, ніж Федір. До того ж було страшно, адже молода людина не знав, де можуть бути глибокі місця і чи зможе він сам вибратися з болота.

Однак Федір був не має наміру залишати пса на смерть. Досвід в допомоги з тваринами у чоловіка був: він волонтер в одному з притулків для тварин в Іркутську. А також викладає ОБЖ. Одного разу йому довелося усувати наслідки повені, так що він був впевненим і зібраним.


Коли нарешті молодій людині вдалося витягнути тварину на берег, вони обидва відразу впали від втоми. Алабай лежав півгодини на боці і глибоко дихав, навіть лапами він не міг рухати настільки вибився з сил.

Через півгодини пес обережно піднявся, кілька разів гавкнув парі, що швидше за все означало спасибі і пішов кудись. По дорозі додому хлопці згадали, що бачили в лісі чоловіка з двома собаками, приблизно за годину до того, як виявили алабая в болоті. Може це був його господар? В такому випадку пес пішов шукати свого господаря.

Пара дуже на це сподівається.

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!