Смолій: на «1+1» відбувся справжній шабаш. Той самий, який активно практикують на федеральному каналі «Росія 1»Як інформує Replyua.net, український блогер, політолог Андрій Смолій пише у себе в Facebook, сьогодні на каналі «1 + 1» відбувся справжній шабаш.

Той самий, який активно практикують на федеральному каналі «Росія 1». Різниці практично ніякої. Що одне, що інше – відверта пропаганда і бажання зіштовхнути країну лобами.

Політолог пише, з людей, які, по суті, під Офісом президента не зробили нічого кримінального, невідомо хто ще це організував, роблять відвертих бандитів і маргіналів. А одним з головних спікерів є зам міністра МВС Антон Геращенко, який ще кілька днів тому називав українців неофашистами і неонацистами. Ще одна дійова особа – Олексій Арестович.

Наш борець з активістами і поборник влади Зеленського. Всі вони стіною виступають проти протестів в Україні, а головне в відбілюванні влади Зеленського. Тепер на порядку дня не корумповані суди, й відверто сфальсифіковані справи влади Зеленського проти волонтерів і військових, які не провалені реформи, а розбиті двері. І ще гірше – всю країну запевняють, що Банкова – це події під Капітолієм.


«В цей же час сумно відомий Печерський Суд постановив заблокувати інтернет-видання Главком, Апостроф і ще ряд інших. Мовчати. А вся країна перетворилася на суцільне «Право на владу» на каналі Коломойського-Медведчука », – резюмував політолог.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!