«Слуга народу» Верещук політала над столицею з зеленою парасолькоюДепутат Верховної Ради від пропрезидентської партії «Слуга народу» Ірина Верещук, яка, до того ж, балотується на посаду мера Києва, політала над столицею з парасолькою зеленого кольору.

Як передає Replyua.net, ролик відповідного змісту опублікував Telegram-канал «Темний лицар»  3 вересня.

«Іра Верещук вирішила символічно пролетіти по Києву з зеленим парасолькою. Проліт, скажімо так, – очікуваний », – сказано в підписі до відео.


Судячи з кадрів ролика, Верещук знімалася в своїй агітаційній рекламі. На відео можна помітити, що зйомки проходили на Пішохідно-велосипедному мосту через Володимирський узвіз, який більш відомий, як «Міст Кличко». Примітно, що на цьому ж Верещук знімалася і в попередній своїй рекламі, опублікованій 2 вересня.

Раніше Ірина Верещук вже встигла заповнити столицю досить психоделічної зовнішньою рекламою. Її супроводжують жовто-зелені кольори, гасла «Мером Києва буде жінка» і «Vерещук», «Так, Верещук зможе», «Мости втомилися – Верещук підбадьорить.


Такі бігборди вже кілька тижнів і працюють на те, щоб екс-градоначальника Рави-Руської почали дізнаватися кияни. Примітно, що своїм основним конкурентом «слуга народу» вибрала Віталія Кличка.

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!