«Слава Україні! Героям слава! »: Спецназ ЗСУ на« відмінно »знайшов і знищив ворожий ЗРКУкраїнські військовослужбовці отримали завдання зі знищення зенітного ракетного комплексу. Все це відбувалося в рамках міжнародних маневрів Combined Resolve XIV.

Як вдалося з’ясувати кореспондентам   заходи проходять в Німеччині на полігоні «Хохенфельс» сухопутних військ Збройних сил Соедіенних Штатів Америки.

Відомо, що під час цих навчань, про які більш детально розповіли в Генеральному штабі Збройних сил України в соціальній мережі «Фейсбук», які беруть участь в них одне з кращих підрозділів Сил спецоперацій ЗСУ отримало завдання з пошуку та ліквідації зенітного ракетного комплексу умовного ворога. Спецназ України, діючи в екстремальних і максимально наближених до бойових умовах, виконав поставлене їм завдання на «відмінно».

Повідомляється, що незважаючи на те, що зенітний ракетний комплекс ворога був ретельно замаскований, для бійців Збройних сил України не варто особливих зусиль знайти його і знищити. Після того, як українські військові успішно виконали бойове завдання, спецназ ЗСУ запросив евакуацію повітряним шляхом.    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!