«Шкода, що до сих пір в Україні їй ніхто так і не сказав« три звичних слова »,« Бачу, «Люкс ФМ» перемикається не на ту, хвилю »: в мережі розкритикували Дьоміна через інтерв’ю з Ані ЛоракПопулярний український радіоведучий Слава Дьомін нарвався на хвилю критики через фотографії зі співачкою Ані Лорак, яка вже тривалий час живе і працює в Росії.

На своїй сторінці в «Інстаграм», зірка «Люкс ФМ» повідомивши, що готує з виконавицею інтерв’ю. «Ми з Кароліною знайомі вже 20 років. І нам буде про що поговорити », – підписав він публікацію. Коштувати вказати, що українці відреагували по-різному.

Більшість були все-таки раді, що Ані повернулася на батьківщину і дати розлоге інтерв’ю. У той же час інші накинулися на Дьоміна, вказавши, що не очікували від нього такого повороту. Дісталося і Лорак. Деякі користувачі мережі закликали її повернутися в Росію і назавжди забути про Україну.

«Шкода, що не можна дізлайк поставити», «А, що це за ……. на такому радіо робить. Бачу «Люкс ФМ», перемикається не на ту хвилю. Ця єхидна посмішка, псує репутацію такого класного радіо »,« Куди дивляться продюсери радіо? Славка, ну ти ж правильний мужик, підказуй Фешак, або хто там за це відповідає »,« А я з задоволенням послухаю улюблену співачку.


Красуня, талант, особистість! » «Ура! Як довго ми цього чекали »,« Хочемо запитати у Ані Лорак, коли планується тур шоу Дива в Україні? » «Вона нереальна», «До чого Ані Лорак до політики? Навіщо ви її туди тягнете? » – писали українці.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!