Пєсков: «Путін не збирається розмовляти з Зеленським»У планах російського лідера Володимира Путіна відсутня розмова з українським колегою Володимиром Зеленським, проте в разі крайньої необхідності переговори можна буде оперативно організувати.

Як передає Replyua.net, про це в бесіді з журналістами розповів спікер Кремля Дмитро Пєсков.

«Поки немає в планах розмови із Зеленським. Але, з іншого боку, при необхідності це дуже швидко може бути організовано », – підкреслив прес-секретар Путіна. Потрібно відзначити, що Пєсков так відреагував на заяву Володимира Зеленського, вимовлену на минулому тижні.

Зокрема, президент України говорив, що збирається влаштувати переговори з усіма учасниками нормандського формату. Нагадаємо, що ще кілька місяців тому в Кремлі дали зрозуміти, що Путін не збирається особисто зустрічатися з колегою з України.


Багато політологів вважають, що відносини між двома країнами досягли самого дна після того, як Зеленський різко змінив свою риторику і через 2 роки президентства так і не виконав жодної своєї обіцянки.

Деякі політологи не сумніваються в тому, що нормандський формат себе вичерпав, і Росія більше не буде в ньому брати участь. На думку аналітиків, Зеленський навіть не збирався виконувати домовленості, які були укладені на останній нормандської зустрічі.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!