Путінська «висадка в Коблево» закінчилася провалом ще до початку – США направили свої кораблі в Чорне мореЯк інформує Replyua.net, журналіст і блогер Іван Яковина пише у себе в Facebook, незалежний російський військовий експерт Павло Фельгенгауер тиждень тому заявив, що один із сценаріїв нападу на Україну,

що розглядаються в Москві, передбачає висадку масованого морського десанту в районі між Одесою і Миколаєвом . За його словами, ймовірно, що саме для цього в Чорне море спрямовані відразу кілька десантних кораблів інших флотів.

Іван Яковина зазначає, і ось вчора телеканал «CNN» повідомив, що американці про всяк випадок направили в Чорне море відразу кілька своїх бойових кораблів, що само по собі досить рідкісне явище.

Таким чином, передбачувана путінська «висадка в Коблево» закінчилася провалом ще до початку – російський флот абсолютно не здатний протистояти американському. Це просто непорівнянні сили, хто б що не говорив і в Москві це прекрасно розуміють.


Журналіст припускає, цілком можливо, що така операція в Москві навіть і не планувалася. Але все одно – добре. Тепер ми точно знаємо, що Одеса і Миколаїв точно будуть у відносній безпеці з боку моря. До того ж, Одеса і Миколаїв завжди розглядалися Росією, як міста, які повинні бути в орбіті впливу Кремля, а то і окуповані РФ.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!