Путін і країна-окупант ні до чого: Бужанський знову звинуватив Порошенка у всіх тяжких гріхахЯк інформує Replyua.net, політичний аналітик Павло Нусс пише у себе в Facebook, під час розгляду і голосування за постанову Верховної Ради щодо ескалації українсько-російського збройного конфлікту,

з трибуни парламенту «слуга народу» Макс Бужанський не зміг втриматися і в черговий раз звинуватив п’ятого президента Петра Порошенка у всіх тяжких гріхах уже діючої влади.

Павло Нусс зазначає, найцікавіше, що звинувачує Бужанський не Путін і його війська країни-окупанта, а Петра Порошенка, який не дозволив того ж Путіну знищити незалежність Української держави, відновив, а, якщо точніше, то забезпечив обороноздатність української армії і забезпечив найпотужнішу міжнародну , трансатлантичну підтримку України.

Він вибрав для нашої країни власний шлях розвитку – звільнення від колоніальної залежності від Росії, членства України в ЄС і НАТО.


Аналітик продовжує, країна при цьому повинна спиратися на власні можливості і засоби. Президент Порошенко заклав міцний фундамент нашого оновленого держави.

Саме при Порошенко держава стала дійсно українським. «Тому, ні у Бужанського, ні у кого-то з його колег, немає звичайного морального права критикувати оборонну політику президента Порошенко», – написав Павло Нусс.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!