Пушилін виставив ультиматум ЗСУ: «Краще 100 разів подумайте, інакше на допомогу« ДНР» прийдуть «добровольці» з Росії»Ватажок самопроголошеної «Донецької народної республіки» Денис Пушилін заявив, що в разі, якщо на Донбасі в наступ підуть Збройні сили України, то на допомогу найманцям Російської Федерації прийдуть так звані «добровольці» з Російської Федерації.

Як інформує Replyua.net, за словами Пушилін Денис Володимирович, передова незаконних збройних формувань на Донбасі нібито дуже добре обладнана і оснащена озброєнням.

Крім того, він підкреслив: «Армія» ДНР – це ж не просто бійці в окопах, так що повірте мені, краще командуванню Збройних сил України гарненько сто разів подумати, перш ніж переходити в наступ ». Крім того, Денис Пушилін заявив, що в окупованих районах Донецької області нібито почали повертатися ті, хто виїхали з «республіки» на початку бойових дій.

Він зазначив: «У годину пік на дорогах пробки. Це не привід для засмучення, але навпаки, привід для радості. Масово ж процес піде тоді, коли встановиться міцний мир і почнеться зростання економічного сектора. Саме тоді з’являться робочі місця. Це станеться, обов’язково. Після цього рідні стіни стануть черговим вагомим аргументом для повернення їх власників».    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!