Пропагaндист «ДНР» заявив, що мріє дoжити до тих часів, кoли за укpaїнську мову бyдyть заливaти в глoтку рoзплавлений свинeцьПропагандист «ДНР» Олександр Дмитрієвський написав, що мріє дожити до тих часів, коли тільки за слово, сказане по-українськи, будуть заливати в глотку розплавлений свинець. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише журналіст і блогер Денис Казанський.

Журналіст підкреслює, це не перебільшення і не метафора. Прямо так і написав. Якщо хтось досі не знав, з якого боку на Донбасі воюють нацисти, то тепер відповідь на це питання очевидна. Бойовики воюють не з міфічними карателями.

Вони воюють з українським народом, і відкрито проголошують своєю метою геноцид за мовною і етнічною ознакою. Дмитрієвський – не якийсь випадковий шизофренік з вулиці. Це ветеран проросійського руху Донбасу.

Друг і соратник Володимира Корнілова, разом з яким ще на початку 90-х створював «Інтердвіженіе Донбасу». Член Ізборськ клубу, постійний учасник ефірів «ДНРовскіх» телеканалів і автор російських ЗМІ.


Денис Казанський підкреслює, дуже важливо надавати такі епізоди максимальному розголосу, щоб ця інформація доходила в тому числі і до європейської аудиторії.

Сьогодні багато наївних європейських лівих співчувають бойовикам «ЛДНР» і бачать в них борців проти фашизму, тому важливо на конкретних прикладах показувати їм, що насправді під ширмою «антифашистів» на Донбасі діє нацистський непотріб.


Джерело.

Друзі, Вам подобається ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!