Пpeзидент Азepбайджану Ільxaм Алієв: Ми знищили в Нагipному Кapaбасі військoву тexніку з Poсії “на мільяpди дoларів”



За останні два тижні Азербайджан знищив в Нагірному Карабасі військову техніку Вірменії, яка втратила величезні гроші. Вся техніка ВС Вірменії раніше прибула з Росії.

Про це президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив в інтерв’ю французькому каналу France 24.

За його словами, у Вірменії немає можливості здійснювати покупки військової техніки “на мільярди доларів”, тому її безкоштовно постачає Кремль. Він прямо заявив, що військове постачання вірменської армії доводиться з боку Росії, від якої Єреван залежить повністю, передає президентський сайт.

За словами Алієва, за час початку бойових дій азербайджанські сили за допомогою турецьких дронів завдали колосальної шкоди армії Вірменії.


“Не секрет, що сьогодні Вірменія залежить від Росії на 100 відсотків. Безпека забезпечується Росією, безкоштовне озброєння забезпечується Росією. Ми знищили вірменську техніку, напевно, на мільярди доларів. Ось зараз за два тижні. Звідки у них ці гроші? У них їх немає . Це все безкоштовні поставки з Росії “, – сказав він.

Вірменська влада визнає важкі втрати і відступ в районі Нагірного Карабаху, відчуваючи серйозні проблеми з безпілотною авіацією.


Військові експерти, коментуючи ситуацію, заявляють, що вірменські підрозділи не можуть змагатися з противником, який має не тільки більш високий оборонний бюджет, але і сучасну армію. Раніше в Баку заявили, що взяли під свій контроль ще вісім сіл. Джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!