Пopaди від Пpeсвятої Богopoдиці, до яких слід приcлухатися, щoб весь piк був вдaлийТак само як Всевишній, нас оберігає Пресвята Богородиця. Якщо людина від щирого серця просить про допомогу, вона обов’язково допоможе та підкаже що робити.

Діва Марія є прикладом відданості та віри у Господа. Ця жінка пройшла безліч випробувань протягом всього свого життя. Господь ставить перед людиною багато випробувань, бо знає що людина все зможе подолати. Так відбувається протягом всього життя.

Як би тяжко не було Богоматері, вона завжди оберігала людей та допомагала їм. Тому, допомагайте, якщо вас попросили допомоги. Кожна людина має свої обов’язки й сумлінно повинна їх виконувати. Не слід себе шкодувати, через те, що Діва Марія ніколи себе не шкодувала. Батьки повинні виховувати своїх дітей та наставляти їх на путь істинний. Вони повинні підтримувати та підказувати їм, так само як робили батьки Ісуса.

Залишайтесь завжди людьми. Не слід проявляти такі якості, як зверхність та гординя. Одягайте одежу у блакитних тонах. Цей колір є символом віри та чистоти. Така одежа заспокоїть та надасть впевненість людини у собі.


Кажіть молитви від щирого серця й Діва Марія прийде на допомогу. не забувайте дякувати їй за все.

Джерело


Друзі, Вам подобається ця стаття?

    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!