Помічник Путіна не може зрозуміти, «як Велікоросскіх землі опинилися в Україні»Екс-міністр культури Росії, а зараз помічник глави Кремля Володимир Мединський виступив перед Радою Федерації.

Як передає Replyua.net з посиланням на Комерсант, високопоставлений чиновник вважає, що «потрібно задуматися, як так вийшло, що Велікоросскії землі опинилися на території України, Казахстану і навіть Білорусі». Так, виступаючи перед сенаторами Мединський заявив, що «фальсифікація історії — не мета, а засіб», яким, на його думку, користуються західні сили, «які промивають мізки росіянам».

Примітно, що на заяву Мединського оперативно відреагували в Кремлі. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що заяву Мединського ніяк не співвідноситься з офіційною позицією Адміністрації президента РФ (в якій він працює). «Ні, на порядку денному немає такого питання. Швидше це такі наукові вишукування, це не має відношення до порядку денному Адміністрації президента », — підсумував він.

Раніше президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв написав, що територія Казахстану успадкована від предків і — головне багатство місцевих жителів, яким «ніхто ззовні не віддавав її». Також нещодавно в Росії заявили, що не збираються робити замах на територіальну цілісність України.    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!