Політтехнолог: я до сих пір вважаю, що згода Порошенко вийти на стадіон стало найсміливішим вчинком політика за багато років незалежностіЯк інформує Replyua.net, український політтехнолог і журналіст Віктор Уколов пише у себе в Facebook, незважаючи на результати президентських виборів 2019 го року,

перед другими туром яких вже нічого не можна було змінити, дебати на стадіоні НСК «Олімпійський» увійдуть в історію України і її виборчих кампаній як один з найяскравіших моментів.

Віктор Уколов зазначає, то що відбувалося в квітні 2019 го на головній спортивній арені країни сміливо можна назвати логікою проти нахабства, розуму проти показухи, патріотизму проти космополітичності, професіоналізму проти дилетантства, чесності проти підступності.

«Я до сих пір вважаю, що згода Петра Порошенка вийти на стадіон стало найсміливішим вчинком політика за багато років незалежності України», — написав політтехнолог. Він додав, в мережі вже давно «гуляє» фото, на якому зліва — консолідовані прихильники Порошенко, праворуч — Зеленського.


Між іншим, таких дебатів не було ні в жодній пострадянській країні. Це ще один доказ демократичних процесів, які почали активно відбуватися після перемоги Революції Переваги.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!