Політтехнолог: Україна «Супутник V» однозначно не потрібен, враховуючи ось такі визнання ПутінаЯк інформує Replyua.net, популярний український політтехнолог Олексій Голобуцький пише у себе в Facebook, Путін сьогодні зробив дивну заяву про публічну вакцинації лідерів світових держав, зазначивши,

що, якщо на такому рівні хтось захоче сфальсифікувати вакцинацію, то він це зробить, мовляв можна показати цей укол, а насправді вколоти фізрозчин, все що завгодно, кефір.

Олексій Голобуцький пише, ось, що значить, гебістський спосіб мислення. Сюди прекрасно укладаються двійники, оригінал в бункері, фальсифіковані уколи. Але не вкладається відкрите публічне взаємодія з громадянами в питанні подолання пандемії і не пропагандистські, а просвітницькі публічні дії і заяви лідерів, заради виживання і здоров’я громадян їх держав.

Путіну ж відразу прийшла в голову фальсифікація. А ті все застереження щодо «уколу кефіру або апельсинового соку» взагалі на тлі історій з «новачком» і полонієм викликають серйозні підозри.


Політтехнолог зазначає, ще більше підозри з’являються на адресу російського «Супутник V» – що ж там за «кефір» пропонується і чому саме Кремль шантажував тих, хто погодив для своїх країн той «кефір». Україні таке однозначно не потрібно, враховуючи ось такі визнання Путіна.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!