Політолог: жителям окупованих територій після деокупацію не можна давати права голосувати на виборахЯк інформує Replyua.net, український блогер, політолог Віктор Таран пише у себе в Facebook, просто нереально в це повірити,

але на позачергових виборах до парламенту на окрузі №50 (Донецька область) виграв громадянин Росії Андрій Аксьонов.

«Я категорично проти, щоб жителям окупованих територій після деокупацію було право голосувати на виборах. Кейс Аденауера та ФРН вам на допомогу.

Коли СРСР запропонував об’єднати ФРН і НДР за умови, щоб брати участь у виборах могли жителі східної Німеччини, він – відмовився », – написав Віктор Таран.


Він додає, Аденауер розумів, що там будуть голосувати німці, оброблені радянською пропагандою. Фактично це будуть вороги і в парламенті об’єднаної Німеччини будуть прорадянські депутати, які будуть гальмувати розвиток Німеччини, тримати Німеччину під своїм контролем, виконуючи вказівки з Кремля.

Віктор Таран пише, тому, аналізуючи те, що відбувається в Україні і в цілому на Донбасі, теж варто відстоювати ідею, що, коли ми повернемо Донбас мінімум 10 років (краще 20) їх жителі не повинні мати права голосувати на виборах.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!