Політолог: заява Верховного головнокомандувача по убитих воїнів — шокує, знову про Росію ні словаЯк інформує Replyua.net, політолог Віктор Таран пише у себе в Facebook, заяву Верховного головнокомандувача Володимира Зеленського по убитих чотирьох українських вояків в районі селища Шуми Донецької області — шокує.

Знову стурбованість, знову заклики дотримуватися перемир’я і багато різних загальних слів, але ви як і раніше не знайдіть в промові президента слів «Росія» або «російські війська».

У підсумку, незрозуміло від кого загинули чотири українських воїна, незрозуміло, шануємо зброєю їх убили? Але це неясно тільки українському президенту, а всім іншим вже давно все ясно.

Віктор Таран підкреслює, окремо вразило словосполучення «з’ясувати всі обставини справи» — це справжнісінький треш. Вся Україна без будь-яких комісій знає просту істину — їх убили російські війська.


Політолог підкреслює, насправді соромно перед українськими героями, які на відміну від Володимира Зеленського, точно знали, що кожен день вони воюють з російськими найманцями, які окупували український Донбас. Ті хлопці, які сьогодні окопах на Донбасі прекрасно знають, хто ж є «та сторона» в висловлюванні президента.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!