Політолог: Єрмак має намір поквитатися з тими, хто причетний до викриття влади щодо «зливу» інформації вороговіЯк інформує Replyua.net, політолог і блогер Тарас Чорновіл пише у себе в Facebook, другий день поспіль в мережі активно обговорюють причини того, що СБУ взялася за колишнього нардепа Семенченка і агента НАБУ Шевченка.

Перші думки, які з’являються, стосуються того, що влада просто вирішили нагнати білого шуму напередодні викриттів по «вагнергейта» і для перебивки жахливої ​​інформації про епідемію і корупцію.

Політолог зазначає, правда може бути ще один варіант – бандюки загралися, або зачепили інтереси когось із ще більш недоторканних. Могли і серйозно влізти в сферу незаконної міжнародної торгівлі зброєю, а за цим вже стежать американці і їх Зеленський боїться.

Також можуть нівелювати нашу боротьбу проти політичних переслідувань патріотів, перш за все, Антоненко і Стерненко. Зараз купа горлодерів будуть записувати в цей список і Семенченко, а це вища міра дискредитації.


«Я бачу зовсім іншу основну причину. До Семенченко прив’язали Шевченко. А це людина, яка не тільки дуже сильно насолив Єрмаку і його сімейці, але і зіграв значну роль у викритті нинішньої влади щодо «зливу» інформації ворогові про спецоперацію проти «вагнерівців».

І все це відбувається напередодні появи викривального фільму. Зараз нам спробують максимально дискредитувати все, що хоч побічно стосується «вагнергейта», – написав блогер.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!