Політолог: військові бази НАТО можуть з’явитися на території України і без повноправного членства в Альянсі, потрібна лише воляЯк інформує Replyua.net, український політолог, блогер, історик Євген Магда пише у себе в Facebook, останнім часом досить багато розмов про членство України в НАТО, надання ПДЧ і все це на тлі скупчень військ країни-агресора на кордоні.

За словами Євгена Магди, Україна не має ніяких зобов’язуючих договорів про військову допомогу, вони давно не в моді. Програма розширеного партнерства, на жаль, цю проблему не вирішує. Росія далеко не вперше грає м’язами.

Гіпотетичне отримання ПДЧ не означає, що у нас з’являться іноземні військові бази на території, це питання можна вирішити і без ПДЧ, але зараз існує пряма конституційна заборона. Передислокація бригад з Любліна, скажімо, в Житомир була б корисно.

Політолог зазначив, наше найближче завдання – забезпечити ряд навчань з військовими НАТО для демонстрації прапора. Потрібен не тільки телефонний марафон президента Зеленського з лідерами колективного Заходу, але і його діалог з суспільством. Заяви російських офіційних осіб про те, що «Україна розвалиться» – проекція їх древніх вологих мрій і не більше того.


Консерви вибухати будуть і далі, часом несподівано. Що стосується згадки Козака про Сребрениці, то це лише психологічний тиск на Стару Європу. Вступ до НАТО – перемога в гібридної війні, але шлях буде непростим.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!