Політолог: вдумайтеся тільки — міністр оборони США дзвонить міністру оборони України з приводу нападу РФ, а не навпакиЯк інформує Replyua.net, блогер, політолог Тарас Чорновіл пише у себе в Facebook, міністр оборони США Ллойд Остін подзвонив міністру оборони України паркетній генералу Андрію Тарану в зв’язку з ростом прямої військової загрози для України з боку РФ!

І повідомив про готовність США підтримати Україну в випадку нападу на нашу країну. «Слуги» Зеленського вже розкрутили цей панегірик самим собі — як їх підтримують, як вони забезпечили міжнародну підтримку України.

Тарас Чорновіл підкреслює, хочеться ще раз повторити: міністр оборони США подзвонив міністру оборони України. Важливо для себе розуміти всю черговість. Саме від міністра США виходила ініціатива дзвінка і розмови, а не навпаки.

Політолог підкреслює, може США ще і замість наших міністра і начальника генштабу своїх військових фахівців поставлять. І умовного Верховного головнокомандувача також.


Всі ініціативи, в тому числі, як протидіяти масштабному нападу на Україну, йдуть від наших партнерів, а не від тих, хто повинен займатися цим в Україні. Вони без нагадування з США навіть позачергового засідання по ситуації на фронті не планували, тільки про описаних дверях Зеленського.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!