Політолог: такого ганебного голосування, як сьогодні, український парламент не знавЯк інформує Replyua.net, блогер і політолог Андрій Смолій пише на своїй сторінці в Facebook, сьогодні у Верховній Раді відбулося дивовижне голосування за засудження «дверей» і «неофашистів» в Україні. За версією влади, звичайно ж.

Андрій Смолій зазначає, насправді ж ми спостерігали велику ганьбу для України і всього цивілізованого світу – найбільш незначне і недолуге голосування. Такого за багато років ми не бачили.

У «слуг народу» Зеленського 226 голосів не набралося, отже, довелося підтягнути по кілька депутатів з «За майбутнє» Ігоря Коломойського і групи «Довіра». І перші, і другі дали по 9 багнетів. Вони завжди допомагають, коли так зване монобільшістю тріщить по швах. Сьогодні ця «монобільшість» склала 214 голосів. В результаті 237 депутатів підтримали засудження подій на Банковій.

Політолог пише, так і живемо. Тепер Верховна Рада буде засуджувати кожні списані двері, кожну акцію, кожен протест.


Підтримувати таврування українців «фашистами» і «неонацистами». Президент Володимир Зеленський може бути щасливим. Його двері захистили. Причому ще невідомо, хто саме підготував цю провокацію, але те, що поліцейські були до неї готові вже багато про що говорить.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!