Політолог: санкції Порошенка були ударом, а санкції Зеленського є лише імітацієюЯк інформує Replyua.net, український політолог Тарас Чорновіл пише у себе в Facebook, п’ятого президента Петра Порошенка часто критикують за те, що він за своєї каденції не ввів санкції проти певних громадян України, чого, звичайно, дуже б хотілося, проте це дуже проблемно і сумнівно, враховуючи базовий закон.

Політолог пише, тим не менш, не варто забувати, що Петро Порошенко масово вводив санкції проти громадян Росії, їх бізнесу і російських телеканалів, соцмереж і так далі. Президент Володимир Зеленський епізодично і якось дуже невпевнено вводить санкції проти громадян України, але знімає санкції з громадян Російської Федерації, друзів Путіна і їх активів.

А самі санкції, крім гучної назви в ЗМІ нічого за собою не несуть, бізнес п’ятої колони Кремля, як працював, так і працює в Україні, спонсоруючи бойовиків і проросійські сили.

«Незручно якось виходить … А, куди дінешся, коли у тебе контракти і заробіток в Росії, та ще й шикарна квартира в Криму. І втрачати все це, як хтось інший, коли розпрощався з активами в РФ і окупованому Севастополі, цьому маленькому жадібному людині не хочеться. А в Росії вміють тримати за одне причинне місце … », – написав політолог.    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!