Політолог: поліпшення від Зеленського – рік тому соняшникову олію «Чумак» коштувала 25 гривень, тепер 64 гривніЯк інформує Replyua.net, популярний український політолог, політик, блогер Тарас Чорновіл розповідає у себе в Facebook, сьогодні в київському супермаркеті «Сільпо», причому далеко не найдорожчому, він купив соняшникову олію «Чумак», рафінована 0,9 літра за 64 гривні 49 копійок.

Тарас Чорновіл зазначає, приблизно рік тому, навіть не до обрання Зеленського, а лише рік тому це соняшникова олія він купував десь приблизно за 25 гривень.

«І нехай у мене не так добре з фінансами і для мене ці ціни вже дуже кусючі, але не покидає злорадне почуття:« Я якось витримаю.

А ви їжте, як не хотіли думати. Їжте, якщо є за що. А ні? Ну, ще дідусь Дарвін розповідав щось про природний добір. На цій планеті безперспективні види, які відмовляються користуватися таким надбанням еволюції, як головний мозок … », – написав Тарас Чорновіл.


Політолог зазначає, нехай Володимир Зеленський не зупиняється і пече далі. Як то кажуть на сленгу «кварталівців» «піпл хаває», якщо вже не продукти, то хоча б відосікі.

Якщо Зеленський і компанія будуть і далі так старатися, йти в цьому напрямку ударними темпами – до 1 травня соняшникову олію може коштувати 100 гривень


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!