Політолог: на «1 + 1» сталася жахлива і огидна річ – дивитися на цей шабаш не тільки огидно, але і соромноЯк інформує Replyua.net, український блогер, політолог Олексій Голобуцький пише у себе в Facebook, сьогодні на ток-шоу «Право на владу» на «1 + 1» сталася жахлива і огидна річ. Це не тільки підміна понять, коли ситуацію під ОП порівнюють з протестами під Капітолієм.

Адже в Америці громадянам доступні чесні незалежні суди. Доступні лобісти їхніх інтересів. Прекрасно працюють всі державні установи. Відбуваються справжні демократичні вибори.

Тому, коли громадянин при таких можливостях йде громити Капітолій – це однозначно зайве, тому і ставлення силовиків до таких протестуючих в Америці має реальне підґрунтя.

Політолог пише, а ось вимагати такого ж ставлення до протестуючих в державі, де все і всі продажні, де немає справедливого суду, де не працює адекватно жодна державна організація – це дійсно підміна понять.


«Реально жахлива річ, коли на багатомільйонну аудиторію вони обговорюють, хто герой, хто не герой, чиї нагороди справжні, чиї не дуже, кого можна визнати ветераном, патріотом, кого немає. Це ж руйнує основу національної єдності, хіба вони цього не розуміють? Сумніваюся.

Тому дивитися на цей шабаш не тільки огидно, але і соромно. Тому що вони топчуться гідністю наших бійців і їх ніхто не зупиняє », – написав політолог.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!