Пoки ми боремося з нacлідками пандемії кopoнавірусу, на Вoлині діється щось стpaшне!І поки ми щоденно боремося з наслідками пандемії коронавірусу, на Волині завдяки окремим «екземплярам» розводимо свою болячку. Вчора пролунав дзвінок від знайомого.

Дослівно.
-Локачинський район, Затурцівська ОТГ, села Зубильне та Семеринське. Масово мруть свині. Ветеринар Т…… А….. С…… нічого не може зробити, скриває цей факт. Народ переляканий, вже одяг палять, в якому контактували з свиньми. трупи закопують.

Сьогодні це вже у Холопичах. Всі скривають, бо в районі свиняча ферма яка належить «крутим» пацанам. З ферми вже майже місяць вивозять дохлі туші свиней в сторону лісу. Телефоную до ветеринара. Одразу сказав що я все знаю.

Він нехотя підтвердив факт мору, сказав що тільки позавчора зробили забір на аналізи. В здохлих тушах за свідченням людей, майже відсутня селезінка (згнивша). Вже повідомив Волинську обласну адміністрацію і СБУ. ( Еко безпека- повноваження СБУ.


Скільки гуляє зараза? Ніхто не знає. Скільки ми з’їли чудової ковбаски? Непонятно. Ми на китайців киваємо, що вони кажанів їдять. Вони їдять бо в них це частина культури.

А от те що ми заражене м’ясо їмо завдяки брехливим під@расам, це факт. Судити гнид і закривати бізнеси бариг. Illya Alexeich


Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!